Olimpiada Geograficzna



UWAGA PILNE KOMUNIKATY

Informujemy, iż koszt zakwaterowania w Internacie na ulicy Naruszewicza wynosi 35 zł za jeden nocleg.

Koszt pełnego wyżywienia(śniadanie, obiad, kolacja, śniadanie) wynosi 25 zł.

Każdy otrzyma rachunek na miejscu. Pamiętajmy o dokładnych danych do rachunku.

Wszyscy opiekunowie zainteresowani opiekunowie mogą wziąć udział w spotkaniu Plus Ligi siatkówki Asseco Resovia Rzeszów-LOTOS Trefl Gdańsk.

Niestety wcześniejsza godzina meczu została zmieniona ze względu na transmisję telewizyjną w TV Polsat. Początek spotkania o godz. 17.00.

Opiekunowie , którzy zrezygnują z rezerwacji z tego spotkania( zakończenie meczu koliduje z kolejnymi punktami programu sobotniego: kolacja, Msza Święta) proszeni są o potwierdzenie rezygnacji do dnia 01.02.2015 r SMS na numer kontaktowy 793796545 lub na adres asiuas@poczta.onet.pl


W związku z otrzymaną mniejszą ilością środków finansowych przeznaczonych na noclegi uprzejmie prosimy uczniów bądź ich opiekunów o przygotowanie dopłaty w miejscu noclegowym o kwotę 10 zł do każdego noclegu. Na miejscu będą wydawane odpowiednie pokwitowania.

Przypominamy, że rozliczenie kosztów dojazdu odbędzie się na podstawie oryginału biletu (przynajmniej w jedną stronę). Jednocześnie prosi się o wykorzystanie jak najtańszego środka transportu. Uczestnicy wyjeżdżający z Krakowa mogą na przykład skorzystać z szerokiej oferty przedsprzedaży biletów np. PolskiBus , Marcel itp.

PRZYPOMINAMY O ZABRANIU ZE SOBĄ DOWODÓW TOŻSAMOŚCI , EWENTUALNIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ.

JESZCZE RAZ PRZYPOMINAMY , IŻ OPIEKUNOWIE MIESZKAJĄCY W INTERNACIE NA DĄBROWSKIEGO MUSZĄ DO DNIA 30-01-2015 DOKONAĆ PRZELEWU NA PODANE KONTO, ZAŚ OSOBY ZAKWATEROWANE NA ULICY NARUSZEWICZA O PRZYGOTOWANIE ODPOWIEDNICH DANYCH DO WYSTAWIENIA RACHUNKU

Witamy!

W związku z zbliżającym się zakończeniem pisania prac na pierwszy etap XLI Olimpiady Geograficznej pragniemy w imieniu organizatora etapu okręgowego tejże Olimpiady , czyli Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie serdecznie powitać wstępnie aczkolwiek długotrwale:
  1. Wszystkich uczniów biorących udział w tej Olimpiadzie
  2. Ich namiętnie poprawiających pracę opiekunów dydaktycznych
  3. Całe szacowne Grono Profesorskie , które będzie poprawiało to co inni napisali , a jeszcze inni poprawiali
  4. Wszystkich koordynatorów okręgu małopolsko-podkarpackiego
  5. innych
Wszystkim wyżej wymienionym życzymy spełnienia oczekiwań czyli
  1. Zakwalifikowania się do etapu okręgowego
  2. Tego samego co w ppkt. 1
  3. Miłych doznań w trakcie poprawiania prac połączonego z przychylnymspojrzeniem na nie
  4. Spokoju organizacyjnego
  5. Trudno powiedzieć
Jednocześnie pragniemy zaznaczyć , iż sukcesywnie na tej stronie będziemy informować o dalszych poczynaniach organizacyjnych.

JESZCZE RAZ SERDECZNIE ZAPRASZAMY W DNIACH 6-8 LUTEGO 2015 ROKU DO RZESZOWA.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości można kontaktować się:
  1. Pod numerem 793796545 – codziennie w godzinach 1900-2000
  2. Na adres e-mail prezentek @edu.pl

Rozkład noclegów

Informujemy, że wpłaty od opiekunów zakwaterowanych w internacie na ulicy Naruszewicza( 2 noclegi) będą pobierane na miejscu w internacie w dniu zakwaterowania na bloczek KP. Cena zostanie podana (proszę się nie martwić zbytnio cena oczywiście).
Naruszewicza2 noclegi
ZAKOPANE1 +1
KRAKÓW20 +6
OŚWIĘCIM1+1
WADOWICE1 +1
NOWY SĄCZ2 +2
MIECHÓW1+1
BRZEŻNICA1+1
KĘTY1+1
WIELICZKA1+1
BOCHNIA1+1
Myślenice2+1
TARNÓW I , II LO4+1 1+1
Dąbrowskiego1 nocleg
STALOWA WOLA8+3
TARNÓW III4 +1
DĘBICA6+1
KROSNO13+2
JASŁO4+1
STRZYŻÓW5+1
TARNOBRZEG4+1
Sędziszów1+1
KOLBUSZOWA1+1
LUBACZÓW2+1

Komunikaty

  1. Rejestracja zawodników w dniu 6 lutego 2015r (wszyscy Ci , którzy będą korzystać z 2 noclegów tj. piątek-sobota i sobota-niedziela) i 7 lutego (wszyscy Ci , którzy korzystają z noclegu tylko sobota-niedziela).

  1.  Rejestracja w dniu 6 lutego w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie ul. Ks. Jałowego 1 od godz.15.00.

  1. Wszyscy uczestnicy i opiekunowie , którzy chcą skorzystać z 2 noclegów proszeni są o bezwzględne potwierdzenie(czytaj na pewni i wyznaczonym terminie!)  w terminie nie przekraczającym dzień 30 I 2015 r (piątek).

  1. Zakwaterowanie tych uczestników będzie w Internacie Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie.

 Internat  Zespołu Szkół Gospodarczych 
im. Mikołaja Spytka Ligęzy 
ul. Naruszewicza 17 
35 - 055 Rzeszów 

  1. Uczestnicy korzystający z jednego noclegu będą zakwaterowani wraz z opiekunami w Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych

Ulica Dąbrowskiego 56
35-036 Rzeszów
Tel. 178542896

Wpłaty należy dokonać na konto 76 1020 4391 0000 6402 0144 9024.

Opłata za nocleg 30,00 złotych. Termin nieprzekraczalny 30 stycznia 2015r

Przypominamy , że wpłaty dokonują tylko opiekunowie korzystający z 1 noclegu.

  1. Koszty noclegów i wyżywienia nauczyciele rozliczają na podstawie delegacji.

Jury

Biuro organizacyjne II Etapu Olimpiady Geograficznej mieści się w Liceum Ogólnokształcącym                    im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie.

        Pełny adres biura

Gimnazjum i Liceum
im. Jana Pawła II
Sióstr Prezentek
ul. ks. J. Jałowego 1
35-010 Rzeszów

telefon: (17) 853 64 42
e-mail:
prezentek@szkola.opoka.org.pl

Skład jury na zawody okręgowe XLI Olimpiady geograficznej w LO ss. Prezentek w Rzeszowie

1.Prof.dr  hab.Długosz Zbigniew – przewodniczący Komitetu Okręgowego

2.mgr Jerzy  Desperak – sekretarz Komitetu Okręgowego

3.Prof.dr hab. Zygmunt Górka

4.dr hab. Anita Bokwa

5.dr hab. Jozef Zychowski

6.dr hab. Mariusz Szubert

7.dr Grzegorz Micek

8.dr Marek Walczak

9.dr Radosław Uliszak

10.dr Mariola Tracz

11.mgr Dorota Krawczyk

12.mgr Aleksandra Kozubal

13.mgr Anna Pawlus Lutczyk

14.mgr Katarzyna Sroka

15.mgr Małgorzata Młynarska

16.mgr Małgorzata Grabarz

17.mgr Wanda  Domałacna- Teper

18.mgr Joanna Ćwiąkała

19.mgr Anna Szlachta

20.mgr Agnieszka Gil

21.mgr  Joanna Sziło

22.mgr Zuzanna  Kobierzyńska

23.mgr Barbara Krok

Uczestnicy

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom , którzy zostali zakwalifikowani przez Komitet Okręgowy XLI Olimpiady Geograficznej do II Etapu Olimpiady. Podobne gratulacje składamy opiekunom przygotowującym Swoich podopiecznych. Poniżej pełna lista uczestników II Etapu Olimpiady Geograficznej
1ADAMUS Karolina Liceum OgólnokształcąceStalowa WolaGAZDA Beata, mgr
2ANTKIEWICZ GrzegorzII Liceum OgólnokształcąceKrakówBATORSKA Urszula, mgr
3BAJAK MariaLiceum OgólnokształcąceStalowa WolaBIŁOGRAS Jolanta, mgr
4BALWIERZ OskarV Liceum OgólnokształcąceKrakówOSUCH Edyta, mgr
5BASIAGA SebastianLO Sióstr PrezentekRzeszówŚWIĄTEK Andrzej mgr
6BATOR GracjanI Liceum OgólnokształcąceKrosnoPODYMA Małgorzata, mgr
7BOBAK PiotrV Liceum OgólnokształcąceKrakówOSUCH Edyta, mgr
8BOCHENEK KajaLiceum OgólnokształcąceWieliczkaDUDA Katarzyna, mgr
9BODZIARCZYK FilipLiceum Ogólnokształcące Zakonu PijarówKrakówŁĘKAWA Agnieszka, mgr
10BUCZYŃSKI ŁukaszI Liceum Ogólnokształcące JasłoSTYCZYŃSKI Sebastian, mgr
11CHMURA AgnieszkaI Liceum OgólnokształcąceDębicaKOZIOŁ Tomasz mgr
12COGIEL KonradI Liceum OgólnokształcąceBochniaMICHAŁOWSKA Elżbieta, mgr
13DZIEPAK MichałI Liceum OgólnokształcąceKrosnoPODYMA Małgorzata, mgr
14DZIULA AngelikaV Liceum OgólnokształcąceKrakówOSUCH Edyta, mgr
15DZIWIŃSKA PatrycjaI Społeczne LOTarnobrzegŻAK Urszula, mgr
16FEJKIEL KrystianI Liceum OgólnokształcąceKrosnoPODYMA Małgorzata, mgr
17FIOŁEK MagdalenaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5KrosnoDELIMAT Artur, mgr
18FUKSA AdrianI Liceum OgólnokształcąceKrosnoPODYMA Małgorzata, mgr
19GORLACH KrzysztofLiceum OgólnokształcąceLubaczówBUCZEK Agnieszka, mgr
20GOSZTYŁA ZuzannaI Społeczne LOTarnobrzegŻAK Urszula, mgr
21GÓRECKA AnnaI Liceum OgólnokształcąceMyśleniceROKOSZ-KOWALSKA Izabela, mgr
22GRABCZYŃSKI PawełIII Liceum OgólnokształcąceTarnówŁABUZ Marzanna, mgr
23GRUDZIEŃ KarolinaII Liceum OgólnokształcąceKrakówWOJTASIK Eliza, mgr
24HAJDUK MariaLO Sióstr PrezentekRzeszówŚWIĄTEK Andrzej mgr
25HAJNAS DominikI Społeczne LOTarnobrzegŻAK Urszula, mgr
26HOMA BeataIII Liceum OgólnokształcąceRzeszówKRÓL Andrzej, mgr
27JABŁOŃSKA MagdalenaPowiatowy Zespół nr 11 Szkół OgólnokształcącychKętyNYCZ Bożena, mgr
28JANUS KonradZespół Szkolno-PrzedszkolnyBrzeźnicaLANG Anna, mgr
29KAMIŃSKI KacperI Liceum OgólnokształcąceKrakówSZOSTEK Andrzej, mgr
30KARŁOWSKA ElizaI Społeczne LOTarnobrzegŻAK Urszula, mgr
31KĘDZIERSKI JakubIII Liceum OgólnokształcąceRzeszówKRÓL Andrzej, mgr
32KĘDZIORA MateuszV Liceum OgólnokształcąceKrakówOSUCH Edyta, mgr
33KIDACKI ErykV Liceum OgólnokształcąceKrakówOSUCH Edyta, mgr
34KITA HubertI Liceum Ogólnokształcące JasłoSTYCZYŃSKI Sebastian, mgr
35KONDRACIUK ŁukaszIV Liceum OgólnokształcąceRzeszówGĘBICA Renata, mgr
36KOSTECKI MateuszLO Sióstr PrezentekRzeszówŚWIĄTEK Andrzej mgr
37KOWALSKI OskarLiceum OgólnokształcąceStalowa WolaGAZDA Beata, mgr
38KOZIOŁ DominikIII Liceum OgólnokształcąceTarnówŁABUZ Marzanna, mgr
39KOZIOŁ MonikaI Liceum OgólnokształcąceTarnów BARTOSIK Rozalia, mgr
40KRAWCZYK TomaszI Liceum OgólnokształcąceMyśleniceROKOSZ-KOWALSKA Izabela, mgr
41KRUCZEK KajetanLiceum OgólnokształcąceStrzyżówMAZUR Bogusław mgr
42KRYSA KrzysztofI Liceum OgólnokształcąceKrosnoPODYMA Małgorzata, mgr
43KRZEMIŃSKI AdrianIII Liceum OgólnokształcąceTarnówŁABUZ Marzanna, mgr
44KUCZEK MonikaLiceum OgólnokształcąceStrzyżówMAZUR Bogusław mgr
45KUNOWSKI WojciechLO Sióstr PrezentekRzeszówŚWIĄTEK Andrzej mgr
46LATAWIEC RafałSamorządowe LOStalowa WolaMAZURKIEWICZ Wiesława, mgr
47LEŚNIK JoannaI Liceum OgólnokształcąceNowy SączSIECZKO Mariusz, mgr
48LUNN HugoV Liceum OgólnokształcąceKrakówOSUCH Edyta, mgr
49MACHOWSKI MichałLO Sióstr PrezentekRzeszówŚWIĄTEK Andrzej mgr
50MADEJ JakubV Liceum OgólnokształcąceKrakówOSUCH Edyta, mgr
51MALIK Mateusz VII Liceum OgólnokształcąceKrakówBĄK Dorota, mgr
52MAZURKIEWICZ Damian Liceum OgólnokształcąceSędziszów Młp.FLIS Iwona, mgr
53MIDRO AleksandraV Liceum OgólnokształcąceKrakówOSUCH Edyta, mgr
54MIERCZAK MichałLiceum OgólnokształcąceZakopaneZIĘBA Piotr, mgr
55MIKUŁA MichałI Liceum OgólnokształcąceDębicaKOZIOŁ Tomasz mgr
56MULARZ AldonaLiceum OgólnokształcąceStrzyżówMAZUR Bogusław mgr
57NIEDZIELA DamianI Liceum OgólnokształcąceWadowiceCMUNT Rafał, mgr
58NIEMCZURA AdrianI Liceum OgólnokształcąceTarnów BARTOSIK Rozalia, mgr
59NOWAK MonikaLiceum OgólnokształcąceStrzyżówMAZUR Bogusław mgr
60OLSZEWSKA ŁucjaLO Sióstr PrezentekRzeszówŚWIĄTEK Andrzej mgr
61ORZEŁ MateuszII Liceum OgólnokształcąceNowy SączZBIEG Robert, mgr
62PAJDAK MałgorzataII Liceum OgólnokształcąceKrakówWOJTASIK Eliza, mgr
63PAKUŁA JanI Liceum OgólnokształcąceKrosnoPODYMA Małgorzata, mgr
64PARTYKA MichałLiceum OgólnokształcąceStalowa WolaGAZDA Beata, mgr
65PASIK KonradI Liceum OgólnokształcąceDębicaKOZIOŁ Tomasz mgr
66PATEJKO JędrzejZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5KrosnoDELIMAT Artur, mgr
67PIĘCIOREK KonradI Liceum OgólnokształcąceDębicaKOZIOŁ Tomasz mgr
68PIĘTOWSKA KlaudiaII Liceum Ogólnokształćące RzeszówCZOPIK Katarzyna, mgr
69PIKUS Karolina III Liceum OgólnokształcąceTarnówWOZIWODA Magdalena, mgr
70PIS KarolV Liceum OgólnokształcąceKrakówOSUCH Edyta, mgr
71PYREK MagdalenaI Liceum OgólnokształcąceTarnów BARTOSIK Rozalia, mgr
72PYZIK AleksanderV Liceum OgólnokształcąceKrakówOSUCH Edyta, mgr
73RAKOWSKI PiotrIII Liceum OgólnokształcąceRzeszówKRÓL Andrzej, mgr
74RESPEKTA MaciejLO Sióstr PrezentekRzeszówŚWIĄTEK Andrzej mgr
75ROJEK JustynaII Liceum OgólnokształcąceTarnówKAWALEC Katarzyna, mgr
76ROZSZCZYPAŁA AgataI Liceum OgólnokształcąceKrakówSZOSTEK Andrzej, mgr
77RÓŻYCKA JustynaLO Sióstr PrezentekRzeszówŚWIĄTEK Andrzej mgr
78SERAFIŃSKA EwaI Liceum OgólnokształcąceTarnów BARTOSIK Rozalia, mgr
79SITO KacperLiceum OgólnokształcąceKolbuszowaBUJAK Piotr, mgr
80SOCHA JoannaI Liceum OgólnokształcąceDębicaKOZIOŁ Tomasz mgr
81SPIROWSKI-BUGNO AlanII Liceum OgólnokształcąceKrakówBATORSKA Urszula, mgr
82STANEK EwaLiceum Ogólnokształcące nr 1OświęcimMAJKUT Jerzy, mgr
83STODOLAK EdytaI Liceum Ogólnokształcące JasłoSTYCZYŃSKI Sebastian, mgr
84SZUBA LucynaLiceum OgólnokształcąceStalowa WolaBIŁOGRAS Jolanta, mgr
85SZYMAŃSKI KarolI Liceum OgólnokształcąceKrosnoPODYMA Małgorzata, mgr
86ŚWIDEREK EunikaNiepubliczne Liceum OgólnokształcąceMiechówBOŻEK Małgorzata, mgr
87TOKARSKI Dawid Samorządowe LOStalowa Wola MAZURKIEWICZ Wiesława, mgr
88URBAN AleksandraLiceum OgólnokształcąceLubaczówSTROJNA Elwira, mgr
89WANTUŁA-WINIKAJTIS JaropełkIV Liceum OgólnokształcąceRzeszówGĘBICA Renata, mgr
90WASILEWSKI KamilI Liceum Ogólnokształcące JasłoSTYCZYŃSKI Sebastian, mgr
91WASYLIK JoannaI Liceum OgólnokształcąceKrosnoPODYMA Małgorzata, mgr
92WĘGRZYNOWICZ JakubII Liceum OgólnokształcąceKrakówWOJTASIK Eliza, mgr
93WIERCIOCH KrzysztofI Liceum OgólnokształcąceDębicaKOZIOŁ Tomasz mgr
94WINIARSKI PatrykI Liceum OgólnokształcąceKrosnoPODYMA Małgorzata, mgr
95WÓJCIK SylwiaI Liceum OgólnokształcąceKrosnoPODYMA Małgorzata, mgr
96WÓJTOWICZ UrszulaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5KrosnoDELIMAT Artur, mgr
97WZIĘTEK AnitaI Liceum OgólnokształcąceKrakówSZOSTEK Andrzej, mgr
98ZAJĄC Michał Samorządowe LOStalowa Wola MAZURKIEWICZ Wiesława, mgr
99ZIĘBA PawełLiceum OgólnokształcąceStrzyżówMAZUR Bogusław mgr